Loading...

Praca

  • Specjalista ds. eksploatacji maszyn, urządzeń i obiektów Open or Close
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • Organizacja kontroli technicznych
    • Przygotowanie dokumentów do szkoleń okresowych kierowców
    • Rozliczanie i sporządzanie sprawozdań paliwowych
    • Kontrola polis ubezpieczeniowych i badań technicznych pojazdów
    • Kontrola nad terminami i zlecanie badań środowiska pracy, ścieków i pomiarów elektrycznych
    • Prowadzenie rejestrów wyników badań i pomiarów substancji szkodliwych
    • Przygotowanie dokumentacji do kursów i uprawnień pracowników
    • Współudział w przygotowaniu szkoleń na maszynach i urządzeniach
    • Nadzór nad dokumentacją maszyn i instrukcjami obsługi
    • Zgłaszanie przeglądów maszyn i konserwacji do odpowiednich serwisów
    • Kontrola technicznego wyposażenia budynków
    • Kontrola okresów gwarancyjnych
    • Nadzór nad harmonogramem prac serwisowych, naprawczych i remontowych

    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie min. średnie techniczne (pożądane wyższe) i powyżej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość pakietu Office
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i samodzielność
    • Znajomość przepisów prawnych z zakresów: BHP, DTR, Dyrektywy Maszynowej
    • Znajomość zagadnień technicznych
    • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę 1 zmianową
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Pracownik produkcji - elektryk Open or Close
    WYMAGANIA:
    • Uprawnienia elektryczne min. do 1 kV
    • Doświadczenie w pracy elektryka
    • Znajomość schematów elektrycznych
    • Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
    • Predyspozycje do pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
    • Skrupulatność

    OFERUJEMY:
    • Pracę w systemie zmianowym
    • Umowa na okres próbny- 16.90 zł/h + 20 % premii uznaniowej
    • Po okresie próbnym umowa o prace- 18.00-19.00 zł/h +20 % premii uznaniowej + 250zł /mies. dodatek elektryka