Pon - Pi: 7.00 - 16.00     |     +48/ 71 389 23 16     |     kotar@kotar.pl

  • English (UK)
  • Deutsch (Deutschland)
  • Russian (Russia)

członek klastra fundusz europejski fundusz europejski

Twój koszyk jest pusty

PRACA

  • SPECJALISTA/KA DS. ZAKUPÓW Open or Close

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • określanie zapotrzebowania na surowce i materiały bieżącej działalności;
    • realizacja procesu zakupu surowców i materiałów;
    • monitorowanie bieżącej sytuacji gospodarczej na rynku surowców i materiałów;
    • dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych surowców i materiałów;
    • poszukiwanie i pozyskiwanie dostawców, negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz ich późniejsza weryfikacja;
    • przygotowanie dokumentacji dla dostawców ( specyfikacje, warunki dostawy, itp.);
    • przygotowywanie analiz wskaźnikowych;
    • poszukiwanie nowych możliwości zakupowych, pozyskiwanie nowych dostawców;
    • obsługa procesu reklamacji surowców i materiałów bieżącej działalności;

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min.średnie (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne);
    • umiejętność prowadzenia procesu zakupowego i negocjacji z dostawcami;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
    • znajomość obsługi systemu ERP;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel);
    • wysokie umiejętności interpersonalne;
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność ,rzetelność, kreatywność;
    • zdolność do rozwijania i utrzymywania relacji biznesowych.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

    W CV prosimy zawrzeć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr133 poz. 833 z póź. zm.)”

  • MECHANIK Open or Close

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika / automatyka
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn
    • mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1kV
    • mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. elektroda, mig mag, tig)
    • umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w oparciu o podstawę i premię miesięczną

    • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów
    • praca z elektronarzędziami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".