spinner
Loading...

Opis firmy

KOTAR lider produkcji systemów termoizolacyjnych

Firma Kotar to jeden z głównych producentów materiałów termoizolacyjnych wykorzystywanych w montażu ogrzewania podłogowego. Dzięki prawie trzem dekadom doświadczenia Kotar ma ugruntowaną pozycję na polskim, europejskim i azjatyckim rynku.

 

Produkty marki wspierają nowoczesne budownictwo i pomagają w obniżeniu kosztów eksploatacji budynków. Specjalnie dobrane materiały i technologie produkcji sprawiają, że rozwiązania Kotar są wybierane zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i firmowych.

 

 

about pic1

Jakość marki Kotar

Celem firmy Kotar jest zagwarantowanie Klientom jak najlepszej jakość produktów oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań. Produkty marki Kotar są trwałe, łatwe w zastosowaniu, dopasowane do różnych potrzeb i efektywne. Systemy termoizolacyjne Kotar znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i w obiektach użyteczności publicznej. Kotar jest wielokrotnym laureatem przyznawanych najszybciej rozwijającym się firmom polskim nagród, takim jak Gazele Biznesu czy Diamenty miesięcznika Forbes.

 

 

Produkty firmy Kotar są dystrybuowane do ponad 20 krajów Europy i Azji

Systemy marki Kotar są dostępne nie tylko w Polsce, ale również u naszych sąsiadów – w Niemczech, w Czechach, na Słowacji, na Ukrainie, na Białorusi i na Litwie, a także w krajach takich jak Hiszpania, Włochy, Austria, Rumunia, Słowenia, Norwegia, Finlandia, Bośnia, Holandia, Wielka Brytania, Belgia, Liban i Tadżykistan.

ZOBACZ NAJNOWSZY KATALOG PRODUKTÓW

Copyright © kotar 2021